top of page

ESAME MEDINIŲ NAMELIŲ GAMINTOJAS!


Mes esame medinių namelių gamintojai, specializuojamės medinių namelių gamyboje pagal jūsų užsakymą. Galime padaryti beveik kiekvieną užsakymą: didelio ploto medinį namą, kuriame galima gyventi ištisus metus, medinį vasarnamį, gyvenamą namą su apšiltinta dviguba siena, medinį garažą, pirtį, sandėliuką ar kitą konstrukciją.
 

Taip pat, galime pasiūlyti mūsų standartinius medinius namelius,  skirtus savarankiškam montavimui. Galima keisti jų formą, dydį, kambarių išdėstymą ir kt. Šių namelių katalogą ir kainoraštį rasite mūsų tinklalapyje  (toliau žiūrėti "Mediniai nameliai").
 

MŪSŲ GAMINAMI NAMELIAI

IMG_20200327_142603.png

MEDINIO NAMELIO PRIVALUMAI

LAIKAS

Medinių namų statyba yra daug trumpesnė nei plytinių namų. Nuo nulio iki pastatyto namo statyba trunka apie mėnesį , o neapšiltinto nedidelio namuko  trunka tik keletą dienų. 

STATYBA ŽIEMA

Mediniai namai taip pat gali

būti statomi žiemą. 

Atsižvelgiant į tai, kad  tik  pamatų statybai reikalinga teigiama temperatūra. 

IŠLAIDOS

Medinis pastatas yra lengvas, jam nereikia didelio pamato,o tai turi įtakos viso pastato įrengimo išlaidoms. Naudojama  mažiau medžiagų,o ir transporto išlaidos, medžiagų pristatymui, yra mažesnės.

EKOLOGIŠKUMAS

Mediena yra  viena iš ekologiškų statybinių medžiagų.  Mediniai  namai su dviguba siena su izoliacija yra panašūs  į rąstinius, tik šilumos perdavimo koeficientas yra geresnis nei rąstinių namų.

MONTAVIMAS

Medinės namo konstrukcijos lengvai montuojamos,  siena savaime atstoja apdaila, todėl nereikia papildomų apdailos medžiagų, nei papildomo darbo.  

PALANKUS MIKROKLIMATAS

Slopina garsą, sukuria palankų mikroklimatą kambariuose, nes   sugeria  ir atiduoda šilumą, nereikia oro kondicionavimo sistemų, dėl elektrostatinių savybių nesklando dulkės. 

Susisiekite dėl medinių namelių!

Sėkmingai išsiųsta!

bottom of page