+370 6 560 8634

+370 6 010 8993

Copyright © 2019 Gudalija
 • YouTube - White Circle

Medinio namo privalumai

LAIKAS

Medinių namų statyba yra daug trumpesnė nei plytinių namų. Nuo nulio iki pastatyto namo statyba trunka apie mėnesį , o neapšiltinto nedidelio namuko  trunka tik keletą dienų. 

STATYBA ŽIEMA

Mediniai namai taip pat gali

būti statomi žiemą. 

Atsižvelgiant į tai, kad  tik  pamatų statybai reikalinga teigiama temperatūra. 

IŠLAIDOS

Medinis pastatas yra lengvas, jam nereikia didelio pamato,o tai turi įtakos viso pastato įrengimo išlaidoms. Naudojama  mažiau medžiagų,o ir transporto išlaidos, medžiagų pristatymui, yra mažesnės.

EKOLOGIŠKUMAS

Mediena yra  viena iš ekologiškų statybinių medžiagų.  Mediniai  namai su dviguba siena su izoliacija yra panašūs  į rąstinius, tik šilumos perdavimo koeficientas yra geresnis nei rąstinių namų.

MONTAVIMAS

Medinės namo konstrukcijos lengvai montuojamos,  siena savaime atstoja apdaila, todėl nereikia papildomų apdailos medžiagų, nei papildomo darbo.  

PALANKUS MIKROKLIMATAS

Slopina garsą, sukuria palankų mikroklimatą kambariuose, nes   sugeria  ir atiduoda šilumą, nereikia oro kondicionavimo sistemų, dėl elektrostatinių savybių nesklando dulkės. 

Mediniai namai, kuriuose galima gyventi ištisus metus

Pristatome medinius gyvenamus namus, kuriuose galima gyventi visus metus. Šie namai yra pagaminti iš dvigubo tašo technologijos. Šio tipo konstrukcija garantuoja namo ilgaamžiškumą išlaikant didžiausią energijos taupymą. Mediena naudojama  džiovinta , kurios šilumos laidumas yra 0.16  λi [W / m * K]  Namo sienos yra masyvios, sutvirtintos metaliniais  strypais su spiruoklėmis, o izoliacija apšiltintame viduje užtikrina žemą pralaidumo koeficientą. Ekovatos šilumos laidumo koeficientas skaičiuojamas kai ekovatos tankis 45kg/m3 šilumos laidumas yra 0,036 W/m2K, t. y. 30 cm storio ekovatos varža R= 8,33. Nors fizikinė akmens vatos ir ekovatos varža yra tokia pati, bet reali ekovatos varža yra geresnė, nes yra besiūlė medžiaga (visas šiltinamas plotas padengiamas vientisu sluoksniu, be siūlių).                            
Toks namas pasižymi didele šilumine varža (A+ klase),kai sienos praleidžia vandens garus (liaudiškai - namas kvėpuoja) taip  išleidžia susikaupusią drėgmę. 

Siena 290mm

 • 45 mm (tašas) 

 • 200mm (ekovata)

 • 45 mm (tašas

Šilumos perdavimo koeficientas = 0,15 U [W/m2*K]

SIENA 340mm

 • 70mm (tašas)

 • 200mm (ekovata)

 • 70mm (tašas)

Šilumos perdavimo koeficientas = 0,14 U [W/m2*K]

Siena 390mm

 • 70mm (tašas)

 • 250mm (ekovata)

 • 70mm (tašas)

Šilumos perdavimo koeficientas = 0,12 U [W/m2*K]

Siena 440mm

 • 70mm (tašas)

 • 300mm (ekovata)

 • 70mm (tašas)

Šilumos perdavimo koeficientas = 0,10 U [W/m2*K]

Pastato šiluminė apsauga

Pastato šiluminė apsauga

 Akmens vatos struktūra yra plaušelinė, todėl ji sugeria drėgmę kaip kempinė, o ekovatos struktūra yra vamzdelinė, todėl ji drėgmės savyje nekaupia, o išleidžia į aplinką. Kadangi ekovata gaminama iš celiuliozės, tai jos savybės labai artimos medienai, aišku jei ant jos tiesiogiai pateks vanduo, tai ji sušlaps, bet ir vėl išdžius. Ekovata priskiriama sunkiai degių medžiagų grupei. Ji nedega atvira ugnimi, tik smilksta, kaip ir bet kuri organinė medžiaga.

Medinė dviguba siena su izoliacine medžiaga ekovata gerai vėdinama, rasos taškas priklausantis nuo oro sąlygų, gali būti bet kokioje sienos vietoje, nes siena yra gerai vėdinama ir visada bus sausa. Ekovata gaminama iš natūralios organinės medžiagos - celiuliozės, pridedant nekenksmingų sveikatai, nelakių antiseptinių boro junginių druskų pavidalu. Dėl šių priedų ekovata apsaugo medines konstrukcijas nuo puvimo, grybelio, pelėsio, joje nesiveisia graužikai ir vabzdžiai, medienai nereikia naudoti cheminių medžiagų impregnavimui.

Esame Medinių namų gamintojas !


Mes esame medinių namų gamintojai, specializuojamės medinių namų gamyboje pagal jūsų užsakymą. Galime padaryti beveik kiekvieną užsakymą: didelio ploto medinį namą,kuriame galima gyventi ištisus metus, medinį vasarnamį, gyvenamą namą su  apšiltinta dviguba siena, medinį garažą, pirtį, sandėliuką ar kitą konstrukciją.
 

Taip pat, galime pasiūlyti mūsų standartinius medinius namus,  skirtus savarankiškam montavimui. Galima keisti jų formą, dydį,kambarių išdėstymą ir kt. Šių namų katalogą ir kainoraštį rasite mūsų tinklalapyje  (toliau žiūrėti "mediniai namai").
 

Susisiekite dėl medinių namų!